Digitálna pomoc s predsavzatiami

Začiatky roka sú tradične spojené s novými záväzkami, cieľmi a rozhodnutiami. Možno je to efekt nového dátumu, možno ste mali príliš veľa času na rozmýšľanie o živote počas vianoc. Ak vám chuť niečo meniť vydržala až po koniec januára, podsunieme vám niekoľko aplikácií, ktoré by vám v dosiahnutí vašich cieľov mohli pomôcť.

 

 

Rozcvičte sa

 

NTC, zdroj: bombette

Každý rok sa nájdu takí, ktorí sa rozhodnú radikálne pohnúť so svojim… životným štýlom. Pravdou síce je, že s rozhodnutím začať športovať netreba čakať na nový dátum, ale každá snaha je chvályhodná. Ak neviete, ako začať, alebo sa strácate v mori odporúčaní, nechajte to na aplikáciu. Nike Training Club bude vašim trénerom, pred ktorým sa nemusíte červenať. Len pozor na sebadisciplínu.

Zdroj: giphy

 

 

Klasika

Asi najčastejšie predsavzatie sa týka skončenia s fajčením. Mnohí bývalí fajčiari hovoria, že ich najúspešnejšie rozhodnutie padlo zo dňa na deň.

Zdroj: giphy

Nech sa rozhodnete kedykoľvek, urobíte jednoznačne správny krok, ktorý ocení aj vaše okolie. Či už k tomu potrebujete appku alebo nie, na výber je ich naozaj dosť. Smoke Free, QuitNow, My Quit Coach

 

Smoke Free, zeros: Google Play

 

Quit Now, zdroj: Google Play

 

MyQuit Coach, zdroj: App Store

 

 

 

Peniaze, euríčka…

Jedno z tých menej namáhavých predsavzatí je, začať trochu šetriť, žgrľošiť, alebo inak – sporiť. Najdôležitejší nástroj máme všetci v hlave, ale do telefónu si môžeme napratať taký Wallet či Expence IQ. S novým internetbankingom, ktorý by mal  nielen vaše príjmy a výdavky urobiť prehľadnejšími, prišla aj Slovenská sporiteľňa. George má ešte slabšie miesta, ale od jeho spustenia sa výrazne polepšil. Ahoj, George.

Zdroj: giphy

 

Wallet, zdroj: Google Play

 

Expence IQ, zdroj: Google Play

 

George, zdroj: Google Play

 

 

 

Myšlienka k myšlienke

Rozhodli ste sa, že sa rozhodnete? Či si chcete uložiť myšlienky a nápady efektívnejšie, technika myšlienkových máp by vám mohla pomôcť. Ak mapu začnete kresliť bez skúseností, môže sa stať, že sa vám nezmestí na papier a napokon z nej nič nemáte. Aplikácia Mindly vás naučí s myšlienkami pracovať. Isteže, ak ich je viac, ako jedna.

 

Zdroj: giphy
Mindly, zdroj: App Store

 

 

Naučte sa niečo nové

Napríklad cudzí jazyk. Oprášte staré školské časy len tak pre seba, cez prestávku, v autobuse, jednoducho vo voľnej chvíli. Milá appka Duolingo vám pomôže znásobiť vašu osobu.

Duolingo, zdroj: Google Play
Zdroj: giphy

 

 

 

Zdieľaj článokShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone
alebo klikni, ak sa ti páči

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.