Sme k vám opäť bližšie! Otvárame kiosk v Nitre.

Nový kios NitreV Pôjdeto sa snažíme stále približovať našim zákazníkom a preto pre Vás otvárame už piaty kiosk! Tentokrát sa priblížime zákazníkom a fanúšikom v okolí Nitry. Nový kiosk totiž otvárame 4.11.2015 v Telekom centre v Galérii Mlyny, Nitra a Vy sa môžete tešiť na super akciu.

Tak, ako ste už zvyknutí z ostatných kioskov Pôjdeto, aj v novom nitrianskom kiosku Vám naši technici radi profesionálne poradia a pomôžu s rozbitým displejom, utopeným telefónom, diagnostikou Vášho počítača, jeho odvírením, optimalizáciou, nastavením routra, wifi, domácej siete a mnohými ďalšími službami, ktoré môžete využiť denne od 9:00 do 21:00.

Ak je pre Vás kiosk v Nitre ďaleko, môžete navštíviť naše ďalšie Pôjdeto kiosky. K dispozícii sú Vám kiosky Pôjdeto v Telekom Centre v bratislavskom Avione či Auparku. V Žiline môžete využiť naše služby v Telekom Centre Aupark a v Tnave nás nájdete v Telekom Centre City Aréna. Služby Pôjdeto si môžete taktiež objednať online na www.pojdeto.sk alebo na bezplatnej Pôjdeto linke 0800 800 700 denne od 8:00 do 20:00.

Príďte sa pozrieť na otvorenie nového servisného kiosku Pôjdeto a my Vám nalepíme tvrdené ochranné sklo na mobilný telefón, len za 14,90€. Neváhajte, využite túto možnosť v našom novootvorenom kiosku Pôjdeto v Telekom centre v nitrianskej Galérii Mlyny. Akcia trvá iba do 30.11.2015, tak sa poponáhľajte. Tešíme sa na Vás.

Zdieľaj článokShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone
alebo klikni, ak sa ti páči

2 názory k “Sme k vám opäť bližšie! Otvárame kiosk v Nitre.”

  1. Mam dve tablety znacky LTLM a maju puknute displeje.Kde by som ich mohla poslat na opravu za prijatelnu cenu.Dakujem velmi pekne za skoru odpoved.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.