Vianočné e-pohľadnice

Ako sa hovorí, najkrajšie darčeky sú tie, do ktorých sa sami vložíte. Podobne to platí aj pre sviatočné pohľadnice. Sú takým malým prejavom toho, ako myslíte na svojich blízkych. Klasika je klasika. Dá sa však skombinovať s novým a vy si môžete vytvoriť pohľadnice podľa vášho gusta online. Najmä, ak nie ste veľmi „handmade“ zdatní. Výsledok je veselý, úprimný aj čarovný. Stačí sa nechať obmäkčiť vianočným marketingom 🙂

Tradične vtipné

A tak trochu „ujeté“. Tancujúce pohľadnice od Jibjab sú tu s nami pár rokov, stačí vybrať správne fotky, trafiť humor príjemcu a v punčovom opare rozposielať priateľom. Zábava zaručená.

Jibjab, zdroj: jibjab

 

Jednoduché a stále originálne

Taký je editor Canva. Ponúka priehrštie šablón a je skutočne priateľská ku každému tvorcovi, nezávisle na počítačových schopnostiach. Bude to možno chvíľu trvať, kým si vyberiete z ponuky, ale aspoň sa nemusíte ponáhľať na poštu.

Canva, zdroj: canva

 

Pohrajte sa s textom

Fotor je ďalším free webovým nástrojom, ktorý sa vás opýta, čo by ste chceli vytvoriť. Po kliknutí na cards (pohľadnice) môžete scrollovať cez milé predlohy a svojho kreatívneho ducha Vianoc zamestnajte tvorbou textu. Niektoré šablóny sú dostupné pre prémiových používateľov. Ak sa takým rozhodnete stať, Fotor, ale aj iné editory, sa dajú vyžívať na jednoduché grafické počiny celý rok.

Fotor, zdroj: slidehunter

 

Aj na papieri

Kto iný by vám ešte mohol s grafikou pomôcť? Predsa Adobe Spark Post. Postup je rovnaký, prihlásiť sa a začať tvoriť. Keď budete spokojný, pohľadnice si môžete stiahnuť vo vysokom rozlíšení a trebárs aj odbehnúť na poštu. Ak máte dovolenku 🙂

Adobe Spark Post, zdroj: sparkadobe

 

Zapni piZap

A zadajte čo potrebujete. Vyberte vlastné fotky alebo zvoľte niektoré z ponúkaných pozadí. PiZap ich má dostatok, navyše si ich môžete upravovať nástrojmi. Tie sú prehľadne usporiadané na ľavej časti obrazovky, a tak z červeného pozadia vyrobíte zlaté. Niet sa kde stratiť, niet čo pokaziť. Nakoniec si pohľadnice tiež môžete stiahnuť a vytlačiť.

Pizap, zdroj: pizap

 

Jukebox

Jukebox už dopredu počíta s tým, že si pohľadnicu budete chcieť vytlačiť. Preto si váš výtvor môžete stiahnuť vo vysokej kvalite. Ponúka naozaj milé animácie, ktoré využijete najmä vtedy, ak nemáte čas na hrajkanie sa. Stačí len doplniť text a krásne pohľadnice sú na svete.

Jukebox, zdroj: jukeboxprint

 

 

Zdieľaj článokShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone
alebo klikni, ak sa ti páči

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.