Pojdeto.sk

Často kladené otázky

Prečo si vybrať Pôjdeto?

  • Široká sieť servisných centier
  • Väčšina servisov a opráv na počkanie
  • Garancia kvality - neplatíte, ak vám naši technici nevedia poradiť
  • Diagnostika problému vášho zariadenia zadarmo– pri objednaní servisného úkonu
  • Skúsení a profesionálne vyškolení technici
  • Problém vyriešime aj na diaľku, alebo k vám pošleme technika
Pôjdeto

Online služby Pôjdeto

Bezplatná linka Pôjdeto je ti k dispozícii denne od 8:00 do 20:00, na bezplatnom čísle 0800 800 700.

Online služby Pôjdeto si môžeš objednať prostredníctvom Pôjdeto linky na bezplatnom čísle 0800 800 700 alebo na našej internetovej stránke www.pojdeto.sk.

Platbu za online služby Pôjdeto môžeš uhradiť pred samotným servisným úkonom pomocou bankového prevodu, platby kreditnou kartou alebo po jeho zrealizovaní do faktúry Slovak Telekom (Platí pre zákazníkov ST s fakturovanými službami).

Na servisné služby poskytujeme záruku v zmysle zákona po dobu 3 mesiacov, od poskytnutia servisnej služby.


Servisné centrum Pôjdeto

Servisné centrum Pôjdeto sme pre teba pripravili na vybraných Telekom Centrách. Detailnú mapu servisných centier nájdeš v časti "Kontaktné info/Mapa servisných centier". Opravy mobilných telefónov prijímame na všetkých zo 114 Telekom Centier.

Otváracia doba servisného centra je zhodná s otváracou dobou Telekom Centra, na ktorom je Pôjdeto servisné centrum umiestnené. Bližšie informácie o otváracej dobe servisných centier Pôjdeto nájdeš v časti "Kontaktné info/Mapa servisných centier".

V servisných centrách Pôjdeto poskytujeme komplexné poradenstvo a servisné služby, realizované prostredníctvom skúsených, certifikovaných technikov na počkanie. Vykonávame tiež servis a opravy väčšiny značiek mobilných zariadení na počkanie, alebo prijatím do servisného centra (opravy spravidla 3-4 dni).

Telefón/tablet môžeš priniesť na každú pobočku Telekomu. Bezplatne odošleme tvoje zariadenie na servisné stredisko, kde skúsení technici vykonajú opravu. Opravené zariadenie si po bezplatnej sms notifikácii môžeš vyzdvihnúť na rovnakom Telekom Centre. Bližšie informácie o otváracej dobe Telekom Centier nájdeš v časti "Kontaktné info/Mapa servisných centier".


Výjazdový technik Pôjdeto

Služby Pôjdeto vykonávané prostredníctvom výjazdu technika si môžeš objednať na bezplatnej Pôjdeto linke 0800 800 700, v servisnom centre Pôjdeto, alebo priamo na stránke www.pojdeto.sk

Výjazdy prostredníctvom technika realizujeme počas pracovných dní od 8:00 do 20:00.

Za služby vykonávané prostredníctvom výjazdu Pôjdeto technika môžeš zaplatiť v hotovosti, alebo do faktúry (ak ste zákazníkom ST), až po ich poskytnutí.

Pri objednávke na službu prostredníctvom výjazdu Pôjdeto technika, závisí termín a čas návštevy technika od vzájomnej dohody.

Cenník servisných služieb Pôjdeto môžeš nájsť v časti "Praktické odkazy".

Na servisné služby, v zmysle zákona, poskytujeme záruku po dobu 3 mesiacov od poskytnutia servisnej služby.

Návrat na hlavnú stránku