Pojdeto.sk

Možnosti platby

Ako môžete platiť za služby Pôjdeto?

Ponúkame vám niekoľko možností platby za služby Pôjdeto. Dostupnosť jednotlivých možností platby závisí od zvoleného spôsobu využitia služby. Napríklad za výjazd technika môžete zaplatiť v hotovosti priamo technikovi, alebo vám bude poplatok naúčtovaný do faktúry za služby Telekom.

Za služby poskytované na online diaľku zase môžete zaplatiť aj bezpečne cez internet – platobnou kartou, alebo prostredníctvom internet bankingu. Pri platbách cez internet sa nikdy nedostaneme k vašim prihlasovacím údajom do internet bankingu, alebo údajom o vašej karte. Tie vypĺňate vždy až na zabezpečenej stránke platobnej brány, alebo príslušnej banky.

Tu nájdete prehľad možností platby za naše služby:

Servisné centrum alebo predajňa Online Výjazd technika
V hotovosti
Do faktúry Telekom
Platobnou kartou
Bankovým prevodom
Platba SMS
Servisný balík

V hotovosti

V hotovosti je možné platiť na servisných pobočkách Pôjdeto, po realizácii . Daňový doklad vám v závislosti od zvoleného spôsobu využitia služby vystaví servisný technik, resp. kuriér pri úhrade sumy za servis, alebo vám bude doručený do vašej e-mailovej schránky v elektronickej podobe.

Do faktúry Telekom

Tento spôsob platby je dostupný len pre zákazníkov spoločnosti Slovak Telekom, a.s. s mesačnou fakturáciou za využívané služby, ako napríklad mobilný paušál, televízia, alebo internet. Je potrebné uviesť vaše telefónne číslo, alebo zákaznícke číslo. Zákaznícke číslo nájdete vo faktúre, v sekcii vaše identifikačné údaje. Suma za poskytnuté služby Pôjdeto vám bude ako samostatná položka následne pripočítaná v nasledujúcej faktúre.

Platobnou kartou

Platobnou kartou môžete platiť buď pri úhrade za servis v niektorom z našich servisných centier, alebo cez internet prostredníctvom zabezpečenej platobnej brány pri úhrade služieb poskytovaných online na diaľku. Pri platbe na pobočke podporujeme platby bežnými najrozšírenejšími platobnými kartami. Pri úhradách cez internet podporujeme platbu kreditnými a debetnými kartami VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro. Po presmerovaní na platobnú bránu zadáte požadované údaje z karty. Zadávanie týchto informácií prebieha na zabezpečenej stránke TrustPay.

Bankovým prevodom

Okamžitým bankovým prevodom prostredníctvom internet bankingu môžete platiť v prípade, že využívate služby internetového bankovníctva. Jedná sa o rýchly, pohodlný a bezpečný spôsob platby, pri ktorej budete presmerovaní priamo na stránku internet bankingu banky v ktorej máte zriadený účet a internet banking, kde sa prihlásite a potvrdíte vašu platbu.

Servisný balík

Servisné balíčky Pôjdeto Pomocník sú vašou oporou, keď si neviete rady s technológiami. Experti na telefóne sú k službám vám a vašej rodine, pripravení pomôcť a poradiť na diaľku vždy, keď ich potrebujete. Ak máte aktívny niektorý z našich servisných balíčkov, môžete čerpať realizáciu servisného zásahu z tohto balíka, namiesto jeho úhrady.